Impact

On Січень 18, 2014, Posted by , With Коментарі Вимкнено до Impact

Зараз, коли більшість міжнародних і українських компаній працює у форматі “проектів”, коли ми на кожному кроці чуємо фразу “бізнес-проект”, і коли кожна власна справа є “проектом” по своїй суті, у Тебе є унікальна можливість ближче познайомитись з принципами проектного менеджменту. Ці принципи універсальні, тому конференція “JCI Youth Impact” буде цікава як і тим, хто хоче організовувати свої проекти, так і тим планує працювати у великих компаніях.
Мета заходу: надати учасникам конференції якісні знання та навички про те, як саме організовувати проекти та яким чином впроваджувати якісні зміни у своє оточення.
Цікавий формат! Ми поєднуємо теорію та практику, тому на конференції “JCI Youth Impact” будуть і теоретичні майстер-класи від спеціалістів проектного менеджменту, і практичний конкурс, де Ти з командою зможеш розробити проект і виграти цінний приз.
А ще – ти отримаєш безліч корисних контактів, бо ми перезнайомимо всіх учасників конференції за допомогою інтерактивної гри Speed Dating, котра давно здобула своє визнання у бізнес-колах.
Взявши участь у конференції, Ти:
• дізнаєшся, що таке “проектний менеджмент” та навіщо він потрібний;
• зрозумієш, якими є основні складові будь-якого успішного проекту;
• отримаєш відповідь на питання “Як знайти спонсора для свого проекту?”;
• познайомишся з новими цікавими людьми;
• матимеш можливість застосувати всі отримані знання на практиці!

Comments are closed.