Invest

On Січень 3, 2014, Posted by , With Коментарі Вимкнено до Invest

Інвестиційний ринок, фінансові біржі, портфельне інвестування, інвестиційний менеджмент… Чули дзвін, але не знаєте де він? Хочете дізнатися як функціонує інвестиційний ринок? У вас є заощадження, але ви не знаєте як ними оперувати? Прагнете оволодіти технологіями інвестування та дізнатись про біржову діяльність?
Якщо хоча б на одне з запитань Ви відповіли ТАК, тоді чекаємо на вас серед учасників форуму Invest від JCI Youth!
Метою проведення форуму є надання теоретичних знань щодо сутності інвестування, класифікації інвестицій, інструментів інвестування, та практичних навиків з управління інвестиціями та інвестиційного аналізу.
Участь у форумі надасть учасникам розуміння основних інструментів інвестування, а також принципів та особливостей функціонування інвестиційного ринку України.
Формат: один день лекційної та практичної частини з максимальним акцентом на застосування отриманої інформації.
Для кого розроблений форум? Для людей з базовими економічними знаннями, що бажають вдосконалити свої вміння у сфері інвестування.
Під час форуму Ви матимете можливість відчути себе інвестором, працюючи над реальним інвестиційним кейсом, поспілкуватися з провідними фахівцями з питань інвестування та ба більше – знайти нових друзів та бізнес-партнерів!
Ваше майбутнє в Ваших руках!!!

Comments are closed.