Партнери

 Наші партнериБізнес

 Нові продукти

Група компаній “НОВІ ПРОДУКТИ”

Прогресивний, стильний, амбіційний та впевнений у досягненні цілей

 kpmglogo

 КПМГ

це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. У офісах КПМГ у 155 країнах працює понад 162 тисячі співробітників.

 Samsung

 Samsung

це більше ніж компанія, що створює інноваційну техніку. Найголовніше для компанії — це розуміння того, що необхідно людям. Саме задля цього компанія працює над вдосконаленням власних технологій: вони повинні приносити користь та полегшувати життя клієнтам.

 Mars

Mars є однією з найбільших компаній в країнах СНД в сферах продуктів харчування та догляду для домашніх тварин, шоколаду, жувальної гумки.

 

Інформаційні

                                                         1059963-150x45

Newbreed Company

Професіональна компанія нового покоління, яка розуміє тенденції сучасного динамічного суспільства. Спеціалізується на інноваційних комплексних проектах з пошуку та підбору персоналу, роботі з молодими талантами.

 2-261x300

ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ “ИНСТИТУТ ОБЩЕСТВЕННЫХ ИНИЦИАТИВ”

неурядова організація, створена в травні 2013 групою ентузіастів в якості довгострокового проекту, метою якого є установа фундаментальних реформ в українському соціумі.

 928040_338718906294859_1363098661_a

«Велика Ідея»

Краудфандинг в Україні. Гранти, стажування, подорожі. Соціальні інновації. Це місце, де допомогають відбуватися хорошим речам.

 Logorcgurt_5540dd1c02039d76d8554038a552e025

ГУРТ: Портал суспільно активних громадян

Це національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадське суспільство з 1995 року, ми віддані розбудові України.

 FGh3ugyZVzc

Студвей

Це новини по світ та студентів у ньому, авторські фото та відео репортажі, статті, інтерв’ю.

 mami_ccb0d30f24a36015492056a2ac083f27

Международная Ассоциация Маркетинговых Инициатив

(МАМІ) створена для того, щоб вивести маркетингові сервіси на рівень найпривабливішого і поважного сегмента в індустрії маркетингових та рекламних послуг України, досягти визнання ключової ролі маркетингових сервісів в загальному маркетинговому процесі та їх стратегічного внеску у розвиток brand equity

STUD-POINT

STUD-POINT – це точка опори для студентів та випускників України, які прагнуть знайти своє професійне щастя. Для молоді ми пропонуємо допомогу у  пошуку свого професійного щастя. А компанії можуть сформувати employer branding, знайти молодих і перспективних співробітників.
INDEX

Index 

Наукова студентська асоціація Фондового Ринку, що функціонує на базі Краківського економічного університету та сприяє професійому розвитку молоді.

 

 Освітні

 FRI-300x183

 “Фундація Регіональних Ініціатив”

потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань.

 logo-kse

 Київська Школа Економіки (KSE)

це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня.

 japi

 YAPPI 

єдина мовна школа в Києві, яка спеціалізується на вивченні бізнес англійської.Працює з групами різних рівнів – від Elementary до Proficiency чотирьох напрямків: бізнес англійська, юридична англійська, фінансова англійська та англійська для маркетингу, а також ми готуємо студентів до складання міжнародних іспитів: TOEFL, IELTS, BEC

 krok-ua-300x78

 Університеті «КРОК»

є одним із перших приватних ВНЗ України (заснований у 1992 році) та має вищий за національною класифікацією IV рівень акредитації.

 10085-1

 Ліга студентів Асоціації правників України

це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», засноване у 2005 році. Метою діяльності Ліги є об’єднання студентів-правників України задля сприяння їхньому професійному розвитку.

 mN0PuXu2dVQ-300x300

AEGEE-Kyiv

одна із найбільших міжнародних молодіжних організацій в Європі, що є неприбутковою, неполітична організацією, діяльність якої направлена на Європейську інтеграцію, культурний обмін та просування неформальної освіти.

 KNEU_7868ef3c6b8f367025bc4132a9094dfb

Наукове Студентське Товариство КНЕУ – НСТ КНЕУ

це молодіжна громадська неприбуткова наукова організація університету. Функціонує з метою здійснення діяльності, спрямованої на задоволення творчих та наукових інтересів студентів університету

 shua-300x75

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

єдиний в Україні вищий технічний заклад освіти, у якому здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів – від «молодшого спеціаліста» до «магістра» – за 215 освітніми програмами для високотехнологічних галузей економіки.

 AdvertisingSchool

 Школа Рекламных Технологий – Advertising School

проект професіоналів рекламного ринку, який почав активну роботу в грудні 2005 року. Центр бізнес-освіти націлений на підготовку фахівців для галузі реклами та зв’язків з громадськістю.

 powered_by

 Київський молодіжний центр праці

створений 1993 року. Це державна структура, що знаходиться в підпорядкуванні Київської міської державної адміністрації. КМЦП сприяє розвитку та підтримує соціально корисні ініціативи молоді, студентів та молодіжних організацій.

non stop magazine

NonStop

журнал для прогресивної молоді. Інтерв’ю з громадськими діячами, історії про успіхи молодих українців, можливості для саморозвитку, – журнал охоплює все те, що може пробудити в молоді бажання діяти.

CFC

Cracow Future Conference

Перша міжнародна конференція, що дає можливість студентам побачити зсередини, як виглядає робота в міжнародній компанії, поспілкуватися з провідними фахівцями, а також взяти участь в практичних лекціях і в дискусії з міжнародними експертами. Тематикою конференція є сектор новітніх бізнес процесів(Business Process Outsourcing). Спонсор стратегічний конференціі- швейцарська глобальна фінансова компанія UBS

Міжнародні

 

logo

AIESEC

це міжнародна молодіжна громадська організація, що об’єднує студентів та нещодавних випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство.

 j2eTb5m-300x208

MBA Strategy

Компанія MBA Strategy є провідною компанією в Україні, Росії та Казахстані з підготовки до вступу в кращі бізнес-школи світу на програми MBA, Executive MBA, MSc, PhD, LLM

 lets do it Ukraine Громадська організація “Let’s do it, Ukraine” – учасник загальносвітового руху  “Let’s Do It!World”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, проводить соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!».