Про нас

Хто ми?

JCI – це унікальна палата міжнародної організації активних громадян із 100-літньою історією, що об’єднує молодих лідерів та підприємців в більше ніж в 120 країнах світу. Тут збираються цілеспрямовані люди у віці від 18 до 40 років.

Наша місія

Надавати можливості розвитку, які допомагають молоді в реалізації позитивних змін в суспільстві.

Наше бачення

Бути провідною глобальною мережею активних молодих громадян.

Наша філософія

Змінювати суспільство
Існує межа того, що держава здатна зробити в суспільстві. Мембери JCI, як свідомі громадяни сьогоднішнього суспільства, виявляють ініціативу і впроваджують позитивні зміни в ньому.
Be better!
Ми прагнемо жити згідно з нашим кредо: «Be better». Ми серйозно підходимо до найбільших викликів сьогодення і, діючи від імені своїх спільнот, стаємо частиною відповіді на ці виклики. Ми знаходимо найкращі рішення для утворення найкращих спільнот, самостійно створюємо своє майбутнє.
Активні громадяни
Всі ми, як громадяни світу, маємо права та обов’язки, спільні суспільні цілі. Реалізуючи свої права та обов’язки, ми стверджуємо власну соціальну відповідальність для досягнення цих цілей і для блага світової спільноти. Засновник організації, Генрі Гіссенбір, був активним громадянином. Він розпочав залучення молодих людей до громадської діяльності у 1914 р., з тих пір члени JCI наслідують його приклад.

Рух звичайних людей, які мислять глобально
У JCI діяльність відбувається локально, тоді як принципи втілюються глобально. Мембери розуміють, що в глобалізованому світі відлуння їхніх дій відчуваються усюди. 6000 локальних палат організації, які вирішують проблеми у своїх спільнотах, об’єднані в єдиному русі, який набуває глобального розмаху.

One Year to Lead
Цей основоположний принцип JCI відкриває новим членам організації можливості для лідерства. One year to shine. One year of impact. One year to lead.

Дізнатися більше

JCI Youth 2016

Наша команда

HOME Юлія Зелінська Керівник партнерського напряму

Рецепт успіху - комунікація. Стверджую, що НЕТВОРКІНГ вирішує ВСЕ! Партнерство з JCI - напиши мені ;)

HOME Оксана Миронько Президент JCI Youth 2016

Наш невтомний лідер та мотиватор. "Немає нічого неможливого - є малоймовірне", - ось так і реалізуємо кращі проекти

HOME Олена Хохановська Керівник маркетингового напряму

Наш невгамовний сподвижник, генератор креативних ідей. Менторить новеньких мемберів JCI YOUTH.

HOME Марина Ляхова HR менеджер

Інтеграція та менторство нових мемберів організації, допомога у їх розвитку у JCI Youth і втіленні ідей у проектах.

HOME Анна Наумчук Віце-Президент Бізнес Напрямку

Супроводжує усі проекти бізнес напрямку (спрямованих на розвиток підприємництва та професійних навичок) від JCI Youth

HOME Юлія Тимохова Віце-президент міжнародного напрямку

Реалізація міжнародних проектів, робота з інтеграції JCI Youth у світове суспільство. Менеджер проекту "Business English Speaking Club"

HOME Андрій Байдак Мембер JCI Youth 2016

Фотограф. Захоплюється активним відпочинком, автомобілями та подорожами. Співпрацює з кращими компаніями автомобільного ринку.

HOME Оля Семенова Мембер JCI Youth 2016

Учасниця проектних команд "ILead International" та "BeE". Вивчає European Economic Integration and Business у College of Europe

HOME Микола Пуфка Керівник спортивного напряму

Активний, цілеспрямований та запальний. Екстримальний відпочинок - це до Миколи ;) Не уявляє свого життя без походів в гори