Співпраця

Шановні друзі!

НГО JCI Youth завжди відкрита для співпраці. Ми зацікавлені в появі нових перспективних відносин з українськими та зарубіжними компаніями,власниками бізнесів, засобами масової інформації, неурядовими молодіжними організаціями та рухами, професійними навчальними закладами.

Компанії/Бізнес:

Якщо Ваша компанія прагне мати доступ до широкого кола молодих, активних людей, які можуть дати відгук на роботу вашої компанії, сказати, що саме їх цікавить у ваших товарах і послугах, наша організація має змогу запропонувати співпрацю у цьому напрямі із залученням широкої молодіжної аудиторії.

Партнерство з JCI Youth надає компаніям/бізнесу:

• Доступ до молодих талантів завдяки виступам представників компанії на конференціях, форумах, тренінгах у якості спеціально запрошених гостей; • Можливість вибирати з широкого кола працівників, залежно від потреб – від недавніх випускників до молодих фахівців з досвідом роботи; • Розвиток бренду роботодавця (employer brand) серед активної молоді, учасників проектів та членів організації; • Швидкий і простий доступ до широкого кола активних, зацікавлених людей, готових висловити свою думку; • Можливість вносити позитивний внесок у суспільство завдяки тривалій співпраці;

Молодіжні організації/ Професійні навчальні заклади:

НГО JCI Youth надає можливість студентам, молодим фахівцям, бізнесменам-початківцям на практиці застосувати теоретичні знання та вміння, які вони отримують в університеті. Переваги для студентів: • Практика в сфері проектного менеджменту (участь у наших проектах, організація проектів); • Практика в таких напрямках, як HR, маркетинг, фінанси, менеджмент та ін Переваги для університету: • Просування бренду університету серед студентів • Просування бренду університету серед школярів • Просування бренду університету в бізнес середовищі завдяки випускникам, у яких є якісна освіта даного університету та практичний досвід в JCI Youth.

ЗМІ:

JCI Youth- відкрита організація. Ми прагнемо до того, щоб про нас говорили, писали, інформували наших потенційних мемберів про життя організації, так само, як маємо способи допомогти розміщенню ваших анонсів за допомогою наших інформаційних ресурсів. Якщо Ви хочете розмістити про нас інформацію або запропонувати свої новини для розміщення, будь ласка, зв’яжіться з Директором партнерського напрямку.Чекаємо Ваших пропозицій! Оксана Миронько oksana.myronko@gmail.com Надсилайте свої запитання щодо співпраці на e-mail elena.khokhano@gmail.com або скористайтеся формою зворортнього зв’язку


Переглянути список наших партнерів
Заповнити заявку на співпрацю